Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dekorativní kosmetika používaná v Dámském světě

ART DECO

Kosmetika ARTDECO je kosmetická značka poskytující ucelený koncept pro kompletní kosmetickou péči i make-up staling.Úspěch této značky vychází ze zájmu o individuální přání a potřeby všech žen. Její oblíbenost také podporuje kombinace nekompromisní kvality a rozumných cen. Dekorativní kosmetika ARTDECO splňuje i ty nejnáročnější požadavky pro domácí péči a líčení. V Dámském světě je k dispozici předváděcí kazeta ARTDECO a klientky, které jsou touto kosmetikou nalíčeny, si mohou příslušný produkt ( řasenku, rtěnku…) zakoupit.

SLEEK

Sleek make-up je značka dokorativní kosmetiky s řadou módních odstínů, trendy make-upu pro profesionály a milovníky líčení z Velké Británie . Vysoce žádaná jsou jejich pigmentovaná líčidla, která vytváří zajímavou hraju odstínů.

SACHA

SACHA Cosmetics je značka s dlouholetou tradicí, zaměřující se na podporu přirozenosti  a podtrhující vlastní krásu tváře. Společnost je stálým partnerem Miss Universe.

STAGE LINE BARCELONA (Laurendor)

Laurendor je španělská firma s více než 70-ti letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky. Výrobky španělské firmy Laurendor jsou promárně určeny pro profesionály.

 
 

 

Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 3851
Měsíc: 47
Den: 1